PIEGĀDES NOTEIKUMI

Interneta veikalā Goldtime var noformēt sūtījumu nosūtīšanu uz Latvijas Republikā izvietotām adresēm.

Var izvēlēties starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un transportēšanas veidiem:


Pakomāts Omniva – cena 3,59 eiro, iepērkoties par summu no 50 eiro – BEZ MAKSAS!
Preces tiks nogādātas jūs izvēlētajā pakomātā 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža.
Par preces ierašanos pakomātā jums tiks paziņots ar SMS ziņojumu, kurā tiks norādīts kods no durvīm, pakomāta atrašanās vieta, atgriešanas kods un preces uzglabāšanas maksimālais termiņš.
Automāti ir atvērti visu diennakti un parasti atrodas tiešā tirdzniecības centru ieeju tuvumā - parasti atrodas tiešā tuvumā.

Omniva kurjers – cena 4,70 eiro, iepērkoties par summu no 50 eiro – BEZ MAKSAS!
Preces kurjers piegādās jūsu izvēlētajā adresē 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža. Kurjers sazināsies ar jums pa tālruni un vienosies par preces piegādei piemērotu laiku.

Klientam ir jāsaglabā svītru kods, kas ir uz Preces iepakojuma, līdz 14 dienu perioda beigām, kad ir iespējama preces atgriešana. Nepieciešamības gadījumā klients var apmainīt vai atgriezt Preci, izmantojot tam šo norādīto svītru kodu.

Klientam pirms pasūtījuma noformēšanas ir jāpārbauda viņa sniegtās kontaktinformācijas pareizība, lai izvairītos no aizkavēšanās un pārpratumiem, piegādājot Preci.

Pārdevējs nav atbildīgs par aizkavēšanos un pārpratumiem, kas rodas, piegādājot Preci, ja aizkavēšanos vai pārpratumu ietekmēja Klienta sniegtās informācijas neprecizitāte vai nepareizība, noformējot pasūtījumu.

Ja Prece netiks piegādāta Klientam darbderīgā stāvoklī un slēgtā iepakojumā, Klientam ir jāziņo par to Interneta veikalam, nosūtot attiecīgā satura vēstuli uz interneta veikala adresi: eveikals@goldtime.lv vai jāzvana pa numuru: +371 23200030.

Goldtime / Megafort Latvia SIA