PIEGĀDES NOTEIKUMI

Interneta veikalā Goldtime var noformēt pasūtījumu sūtīšanu uz Latvijas adresēm.

Var izvēlēties starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un transportēšanas veidiem:

Pakomāts Omniva – cena 3,59 eiro, iepērkoties par summu virs 50 eiro – BEZ MAKSAS!
Preces tiks nogādātas jūs izvēlētajā pakomātā 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža.
Par preces ierašanos pakomātā jums tiks paziņots ar SMS ziņu, kurā tiks norādīts durvju atvēršanas kods, pakomāta atrašanās vieta, atgriešanas kods un preces uzglabāšanas maksimālais termiņš.
Pakomāti ir atvērti visu diennakti un parasti atrodas tirdzniecības centru ieeju tuvumā.

Omniva kurjers – cena 4,70 eiro, iepērkoties par summu virs 50 eiro – BEZ MAKSAS!
Preces kurjers piegādās jūsu izvēlētajā adresē 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža. Kurjers sazināsies ar jums pa tālruni un vienosies par preces piegādei
piemērotu laiku.

Klientam ir jāsaglabā svītru kods, kas ir uz Preces iepakojuma, līdz 14 dienu perioda beigām, kad iespējama preces atgriešana. Nepieciešamības gadījumā klients var apmainīt vai atgriezt Preci, izmantojot tam paredzēto norādīto svītru kodu.

Klientam pirms pasūtījuma noformēšanas ir jāpārbauda viņa sniegtās kontaktinformācijas precizitāte, lai izvairītos no sūtījumu kavēšanās un pārpratumiem, piegādājot Preci.

Pārdevējs nav atbildīgs par aizkavēšanos un pārpratumiem, kas rodas, piegādājot Preci, ja aizkavēšanos vai pārpratumu ietekmēja Klienta sniegtās informācijas neprecizitāte, noformējot
pasūtījumu.

Ja Prece netiks piegādāta Klientam lietošanai piemērotā stāvoklī un slēgtā iepakojumā, Klientam ir jāziņo par to Interneta veikalam, nosūtot attiecīgā satura vēstuli uz interneta veikala adresi: eveikals@goldtime.lv vai jāzvana pa numuru: +371 23200030.

Goldtime / Megafort Latvia SIA