PAR UZŅĒMUMU

Vispārīgi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Megafort OÜ ir nodibināta 1999. gadā. Galvenā darbības sfēra – vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Megafort OÜ pārvalda ar Igaunijā lielāko juvelierizstrādājumu un rokas pulksteņu veikalu tīklu – Goldtime. Latvijā pārvalda meitas uzņēmums Megafort Latvia SIA. Goldtime veikali atrodas Igaunijas lielākajos tirdzniecības centros Tallinā, Tartu, Pērnavā, Narvā, Johvi, Kohtla-Jervē, Vīlandē un Kuresārē kā arī Rīgā. Megafort OÜ un Megafort Latvia SIA uzņemumā tagad strādā aptuveni 150 cilvēku. Megafort OÜ uzņēmums ir Igaunijas Zelta un pulksteņu izstrādājumu meistaru un pārdevēju savienības, kā arī Igaunijas Elektroniskās tirdzniecības savienības biedrs.

Sortiments

Preču sortiments Goldtime veikalu tīklā galvenokārt sastāv no juvelierizstrādājumiem un rokas pulksteņiem. Juvelierizstrādājumu sortiments iedalās klasiskajos un modernajos (t.i., zīmolu) izstrādājumos. Rokas pulksteņu sortiments ietver kā “swiss made” kategorijas pulksteņu zīmolus (izgatavoti Šveicē), tā arī visai daudzveidīgu slavenu modes zīmolu rokas pulksteņu izvēli.

Tirdzniecības tīkls

Igaunijas mazumtirdzniecības tīklā pašlaik ir 25 veikali, bet Latvijā 4 veikali. 27 no tiem ir Goldtime nosaukums. Bez tiem uzņēmums sadarbojās ar šādām tirdzniecības vietām: juvelierizstrādājumu veikals K.U.L.D. (Tallinas tirdzniecības centrā Rocca al Mare) un Cucu veikali, kas fokusējas uz modes zīmoliem (Rīgā – tirdzniecības un izklaides centrā Akropole un tirdzniecības centrā Spice). Turklāt uzņēmums Megafort OÜ vada Igaunijā pirmo Thomas Sabo zīmola mono veikalu tirdzniecības centrā Viru Keskus.

Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana tirdzniecības vietās mums ir ļoti svarīga, tāpēc mēs regulāri organizējam dažādus mācību kursus personālam. Mācību kursus pārdošanas un apkalpošanas sfērā, mēs organizējam dažādā apjomā un dažādos formātos, t. sk., piesaistot uzņēmuma iekšējos resursus, kā arī ārvalstu partnerus un profesionālos apmācību uzņēmumus.